Bilbo 3,5 zits bank + poef in stof Karese Espresso
Bilbo bank + poef - Showroommodel
Bilbo 3,5 zits bank + poef in stof Karese espresso.
afmeting bank 227x82x105cm
afmeting poef 108x45x63 cm
Nu van € 2478,- voor € 1499,-
Specificaties
| Winkel | Zwolle |
|---|---|
| Merk | Henders & Hazel |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Stof |
| Type Kussen | Los |
| Zitcomfort | Koudschuim zitting |
| Uitvoering | 3,5-zitsbank |
| Woonstijl | Modern |
| Breedte | 227 cm |
| Lengte | 82 cm |
| Hoogte | 105 cm |
| Zitdiepte in cm | 60 |
| Zithoogte in cm | 45 |
| Stof en kleur | Karese - Espresso |
| SKU | 236724 |
Garantie
Dit product wordt aangeboden tegen een extra scherpe SALE-prijs. Daarom gelden de volgende voorwaarden:
-
- Op dit product geldt de wettelijke garantie
-
- Zichtbare gebruikssporen of cosmetische afwijkingen die horen bij een SALE- of showmodel vallen buiten de garantie
-
- Garantie heeft uitsluitend betrekking op constructieve en technische gebreken die niet zichtbaar waren bij aankoop
-
- SALE-producten kunnen niet worden geruild
Eventuele bijzonderheden of zichtbare schade worden altijd vermeld op de productpagina of bij aankoop.



