De Bobbie salontafel van Eleonora, in een organische vorm, straalt tijdloze elegantie uit. De rijke, warme tinten van het notenfineer geven de tafel een luxe uitstraling, terwijl het ontwerp zorgt voor een zacht en uitnodigend accent in elke woonruimte. Perfect als stijlvolle aanvulling in zowel moderne als klassieke interieurs. Combineer hem met de gelijknamige bijzettafel voor een speelse aanvulling!
Specificaties
| Merk | Eleonora |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Notenfineer |
| Vorm | Organisch |
| Uitvoering | Salontafel |
| Woonstijl | Modern |
| Breedte | 110 cm |
| Lengte | 150 cm |
| Hoogte | 25 cm |
| SKU | c_bobbie_salontafel |
| Zelfmontage | Nee |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.
Bobbie Salontafel
Andere suggesties

Plan gratis interieuradvies
Interieuradvies inplannen

Kom naar onze showroom
Contact- en adresgegevens

