Dutchz 114 Hoekbank Rechts Stof Ravi Liver
Bekijk op locatie
Ervaar ultiem comfort en stijl met de Dutchz 114 hoekbank een eigentijdse blikvanger die perfect past in moderne interieurs. Deze royale 3-zitsbank met armleuning aan de linkerzijde en een groot eiland rechts nodigt uit tot ontspannen loungen dankzij de extra diepe zit (59 cm) en het comfortabele medium zitcomfort. De bank is bekleed met de luxe stof Ravi 10-Liver een warme, rijke kleur die rust en elegantie uitstraalt. De lage rugleuning versterkt het moderne, open karakter van de bank, terwijl de strakke zwarte metalen poten een zwevend effect creeren en zorgen voor een luchtige uitstraling. Met een poothoogte van 14 cm is de bank ook praktisch in onderhoud.
Specificaties
| Merk | House of Dutchz |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Stof |
| Vorm | L-vorm |
| Type Kussen | Los |
| Zitcomfort | Koudschuim zitting |
| Opstelling | Hoek rechts |
| Uitvoering | Hoekbank |
| Woonstijl | Modern |
| Breedte | 316 cm |
| Lengte | 250 cm |
| Hoogte | 86 cm |
| Zitdiepte in cm | 59 |
| Zithoogte in cm | 44 |
| Stof en kleur | Ravi - Liver |
| SKU | 10460488 |
| Zelfmontage | Nee |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.
Dutchz 114 Hoekbank Rechts Stof Ravi Liver





