Dutchz 2100 Hoekbank Rechts Boucle Anthology Cream
Bekijk op locatie
Dutchz 2100, comfortabele luxe
De Dutchz 2100 serie, is een exclusieve zitmeubelcollectie die luxe en comfort perfect combineert. Deze elegante designbank is leverbaar in verschillende opstellingen en uiteraard ook als 3-zitsbank of 2-zitsbank. De Dutchz 2100 biedt een ruime keuze stoffen en kleuren uit de House of Dutchz premium collectie.
Deze hoekstelling is uitgevoerd in een zachte grof geweven bouclestof. Daarnaast is deze voorzien van een elektrische relaxfunctie, wat zorgt voor comfortabele luxe.
- Standaard met verstelbare hoofdsteunen
- Bouclestof Anthology 20-cream
- Doorgestoffeerde zijkanten
- Optie elektrisch verstelbaar
Alle hoofdsteunen zijn bij deze serie standaard handmatig verstelbaar en kunnen afhankelijk van de gekozen opstelling ook elektrische bedient worden, met of zonder accu. Wanneer je voor een elektrische verstelling kiest, wordt de hoofdsteun van dat betreffende element ook elektrisch. De bediening is zwart metaal en zit standaard aan de binnenzijde van een armleuning. Alle elementen zijn indien gewenst vrijstaand te plaatsen, omdat deze aan de zijkanten zijn doorgestoffeerd. Het zitcomfort van deze bank bestaat uit HR koudschuim met een toplaag van viscoschuim. Hierdoor geniet je van optimaal comfort.
Specificaties
| Merk | House of Dutchz |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Bouclé |
| Vorm | L-vorm |
| Type Kussen | Vast |
| Zitcomfort | Koudschuim zitting |
| Opstelling | Hoek rechts |
| Uitvoering | Hoekbank |
| Woonstijl | Japandi |
| Elektrisch verstelbaar | Ja |
| Breedte | 326 cm |
| Lengte | 230 cm |
| Hoogte | 73 cm |
| Zitdiepte in cm | 59 |
| Zithoogte in cm | 43 |
| Stof en kleur | Anthology - Cream |
| SKU | 10486255 |
| Zelfmontage | Nee |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.
Dutchz 2100 Hoekbank Rechts Boucle Anthology Cream





