Dutchz 2209 Armstoel Stof Trendy Beige
Bekijk op locatie
Armstoel DUTCHZ 2209
Eetkamerstoel Dutchz 2209 kenmerkt zich door de prachtige organische vormen. De stoel is uitgevoerd in een mooie beige stof. Er is een ruime keuze uit diverse stof- en leersoorten. U kunt ook voor een duo-stoffering kiezen, dus een combinatie van 2 verschillende stoffen of een stof- en leersoort. De 360 graden zwarte draaipoot is tevens leverbaar in het bruin. Zo kunt u geheel naar wens uw eigen eetkamerstoel samenstellen.
Standaard bieden wij 7 jaar garantie aan inclusief de bijbehorende onderhoudsmiddelen.
Specificaties
| Merk | House of Dutchz |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Stof |
| Uitvoering | Armstoel |
| Woonstijl | Modern |
| Draaibaar | Ja |
| Handgreep | Nee |
| Wielen | Nee |
| Breedte | 61 cm |
| Lengte | 64 cm |
| Hoogte | 92 cm |
| Zitdiepte in cm | 45 |
| Zithoogte in cm | 48 |
| Stof en kleur | Trendy - Beige |
| SKU | 10460538 |
| Zelfmontage | Nee |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.
Dutchz 2209 Armstoel Stof Trendy Beige





