Fauteuil Farino - Adore Oyster
Fauteuil Farino Showroommodel
Moderne fauteuil Farino:
- opvallende ronde vorm
- inclusief 3 sierkussens
- te belasten tot 120 kg
Stof: Adore - Oyster
Afmetingen (hxbxd): 86 x 94 x 94 cm
Zithoogte: 48 cm, zitdiepte 86 cm
Nu van € 399,- voor € 299,-
Specificaties
| Winkel | Barneveld |
|---|---|
| Merk | Pronto Wonen |
| Materiaal | Stof |
| Vorm | Rond |
| Zitcomfort | Polyether zitting |
| Uitvoering | Vaste Fauteuil |
| Breedte | 94 cm |
| Lengte | 94 cm |
| Hoogte | 86 cm |
| Zitdiepte in cm | 87 |
| Zithoogte in cm | 48 |
| Stof en kleur | Adore - Oyster |
| SKU | 10429306-1-1 |
Garantie
Dit product wordt aangeboden tegen een extra scherpe SALE-prijs. Daarom gelden de volgende voorwaarden:
-
- Op dit product geldt de wettelijke garantie
-
- Zichtbare gebruikssporen of cosmetische afwijkingen die horen bij een SALE- of showmodel vallen buiten de garantie
-
- Garantie heeft uitsluitend betrekking op constructieve en technische gebreken die niet zichtbaar waren bij aankoop
-
- SALE-producten kunnen niet worden geruild
Eventuele bijzonderheden of zichtbare schade worden altijd vermeld op de productpagina of bij aankoop.





