Hoekbank Domanto met Relax
Domanto hoekbank met relaxfunctie - Showroommodel
Domanto is dé bank voor iedereen die op zoek is naar het ultieme relaxen. Met een extra diepe zit én de elektrische relaxfunctie heb je een bank waaruit je eigenlijk niet meer wil opstaan. Domanto is standaard voorzien van HR-schuim in de zitting. Uitgevoerd in stof Fusion - Shell met 4 lendekussens en zwart metalen poten (13cm)
80x344x304 cm
zithoogte 47 cm
zitdiepte 71 cm
Nu van € 3199,- voor € 2250,-
Specificaties
| Winkel | Elburg |
|---|---|
| Merk | IN.HOUSE |
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Stof |
| Vorm | L-vorm |
| Zitcomfort | Koudschuim zitting |
| Opstelling | Hoek rechts |
| Uitvoering | Hoekbank |
| Woonstijl | Modern |
| Elektrisch verstelbaar | Ja |
| Breedte | 344 cm |
| Lengte | 304 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Zitdiepte in cm | 71 |
| Zithoogte in cm | 47 |
| Stof en kleur | Fusion - Shell |
| SKU | 10385699-1 |
Garantie
Dit product wordt aangeboden tegen een extra scherpe SALE-prijs. Daarom gelden de volgende voorwaarden:
-
- Op dit product geldt de wettelijke garantie
-
- Zichtbare gebruikssporen of cosmetische afwijkingen die horen bij een SALE- of showmodel vallen buiten de garantie
-
- Garantie heeft uitsluitend betrekking op constructieve en technische gebreken die niet zichtbaar waren bij aankoop
-
- SALE-producten kunnen niet worden geruild
Eventuele bijzonderheden of zichtbare schade worden altijd vermeld op de productpagina of bij aankoop.



