Hoekbank Revello - Light grey
Revello Hoekbank - Showroommodel
Model Revello heeft een knusse uitstraling en is door de vormgeving in
vele interieurstijlen te plaatsen. Het zwarte pootje staat wat naar
binnen gepositioneerd, zodat de bank lijkt te zweven.
Uitgevoerd in stof unit 60-light grey met zwarte kunststof poten, inclusief luxe 9-delige (lende)kussenset.
89x407x287 cm
zithoogte 45 cm
zitdiepte 60 cm
Nu van € 3349,- voor € 2750,-
Specificaties
| Winkel | Elburg |
|---|---|
| Merk | IN.HOUSE |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Stof |
| Vorm | U-vorm |
| Type Kussen | Vast |
| Zitcomfort | Polyether zitting |
| Opstelling | Gelijk |
| Uitvoering | Hoekbank |
| Woonstijl | Modern |
| Breedte | 407 cm |
| Lengte | 287 cm |
| Hoogte | 89 cm |
| Zitdiepte in cm | 60 |
| Zithoogte in cm | 45 |
| SKU | 10275394-1 |
Garantie
Dit product wordt aangeboden tegen een extra scherpe SALE-prijs. Daarom gelden de volgende voorwaarden:
-
- Op dit product geldt de wettelijke garantie
-
- Zichtbare gebruikssporen of cosmetische afwijkingen die horen bij een SALE- of showmodel vallen buiten de garantie
-
- Garantie heeft uitsluitend betrekking op constructieve en technische gebreken die niet zichtbaar waren bij aankoop
-
- SALE-producten kunnen niet worden geruild
Eventuele bijzonderheden of zichtbare schade worden altijd vermeld op de productpagina of bij aankoop.



