Hoekbank Tycan met Relax
Hoekbank Tycan met relax - Showroommodel
Hoekbank Tycan is voorzien van relaxfunctie zero gravity links met accu.
Uitgevoerd in stof Nubucco Charcoal met pocketvering.
344x214x107
Zithoogte 45 cm
Zitdiepte 57 cm
Nu van € 5327,- voor € 3899,-
Specificaties
| Winkel | Zwolle |
|---|---|
| Merk | Henders & Hazel |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Microvezel |
| Vorm | L-vorm |
| Type Kussen | Vast |
| Zitcomfort | Pocketvering zitting |
| Opstelling | Hoek rechts |
| Uitvoering | Hoekbank |
| Woonstijl | Modern |
| Armleuning | Ja |
| Elektrisch verstelbaar | Ja |
| Breedte | 344 cm |
| Lengte | 214 cm |
| Hoogte | 107 cm |
| Zitdiepte in cm | 57 |
| Zithoogte in cm | 45 |
| Stof en kleur | Nubucco - Charcoal |
| SKU | 218061 |
Garantie
Dit product wordt aangeboden tegen een extra scherpe SALE-prijs. Daarom gelden de volgende voorwaarden:
-
- Op dit product geldt de wettelijke garantie
-
- Zichtbare gebruikssporen of cosmetische afwijkingen die horen bij een SALE- of showmodel vallen buiten de garantie
-
- Garantie heeft uitsluitend betrekking op constructieve en technische gebreken die niet zichtbaar waren bij aankoop
-
- SALE-producten kunnen niet worden geruild
Eventuele bijzonderheden of zichtbare schade worden altijd vermeld op de productpagina of bij aankoop.



