Iggy Hanglamp Naturel 1 Lamp
Bekijk op locatie
Iggy Hanglamp Naturel
De Iggy Hanglamp is een prachtige toevoeging aan elk interieur. Met zijn natuurlijke uitstraling en uniek design zal deze lamp zeker de aandacht trekken in elke kamer.
De lamp heeft een enkele lichtbron en zorgt voor een warme en gezellige sfeer. Perfect voor boven een eettafel, in de hal of in de woonkamer.
De Iggy Hanglamp is gemaakt van hoogwaardige materialen en is eenvoudig te installeren. Met zijn tijdloze ontwerp past hij perfect bij zowel moderne als klassieke interieurs.
Haal de Iggy Hanglamp vandaag nog in huis en verlicht jouw ruimte op een stijlvolle manier!
Specificaties
| Merk | COCOmaison |
|---|---|
| Kleur | Naturel |
| Materiaal | Stof |
| Uitvoering | Hanglamp |
| Woonstijl | Modern |
| Breedte | 80 cm |
| Lengte | 80 cm |
| Hoogte | 18 cm |
| SKU | 539236 |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.
Iggy Hanglamp Naturel 1 Lamp



