Joost Eiken Eettafel 140cm Rond met Trapeziumpoot
Bekijk op locatie
Specificaties
| Merk | Weber Huiscollectie |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Eikenhout |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Eettafel |
| Woonstijl | Modern |
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 140 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| SKU | 196736 |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.
Joost Eiken Eettafel 140cm Rond met Trapeziumpoot



