Maroggia Tafellamp Copper Brown
Bekijk op locatie
Specificaties
| Merk | Pronto Wonen |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Metaal |
| Uitvoering | Tafellamp |
| Woonstijl | Modern |
| Breedte | 20 cm |
| Lengte | 20 cm |
| Hoogte | 50 cm |
| SKU | 10429407 |
| Zelfmontage | Ja |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.
Maroggia Tafellamp Copper Brown



