Montilla 3 zitsbank met Relax Links
Bekijk op locatie
Montilla tijdloze klasse
De Montilla kenmerkt zich door zijn tijdloze uitstraling. Hierdoor past dit model in vrijwel ieder interieur. Dit bankconcept bestaat uit losse rugkussens en vaste zitkussens en heeft standaard een comfortabele Sandwich vulling in de zittingen. Je kunt de Montilla geheel naar eigen wens samenstellen, bijvoorbeeld als hoekbank, maar ook een fauteuil of een 3-zitsbank behoren o.a. tot de mogelijkheden.
- uitgevoerd in stof Sneak 01-natural
- elektrische relaxfunctie incl. hoofdsteun
- memoryfoam in de zitting
- arm C: breedte 21 cm
- metalen poot MF2 Perle brown
Je hebt de keuze uit vele stoffen en kleuren. En kunt naast de standaard HR vulling, tegen meerprijs ook voor een luxer zitcomfort gaan, zoals Bonell of Memoryfoam.
Zowel voor de arm, als voor de poten bieden we meerdere opties. Zo zijn er 3 typen armleuningen en kun je bij de poten kiezen uit 2 hoogtes in hout of metaal. Standaard is poot zwart, maar een RAL kleur is mogelijk tegen meerprijs. Zo krijgt je bank of fauteuil een eigen uitstraling. Wil je echt in de meest comfortabele stand kun genieten? Kies dan voor een elektrische relaxfunctie, waarbij je altijd ook een hoofdsteun dient te bestellen.
Kom naar de winkel en laat je uitvoerig voorlichten. Wij helpen je graag bij het samenstellen van jouw perfecte Montilla bank.
Specificaties
| Merk | IN.HOUSE |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Stof |
| Type Kussen | Los |
| Zitcomfort | Koudschuim zitting |
| Uitvoering | 3-zitsbank |
| Woonstijl | Modern |
| Elektrisch verstelbaar | Ja |
| Breedte | 223 cm |
| Lengte | 94 cm |
| Hoogte | 93 cm |
| Zitdiepte in cm | 55 |
| Zithoogte in cm | 46 |
| Stof en kleur | Sneak - Natural |
| SKU | 10498959 |
| Zelfmontage | Nee |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.
Montilla 3 zitsbank met Relax Links





