Nila Fauteuil Bruin Stof Vanu Taupe
Bekijk op locatie
Specificaties
| Merk | Eleonora |
|---|---|
| Kleur | Taupe |
| Materiaal | Stof |
| Uitvoering | Draaifauteuil |
| Woonstijl | Japandi |
| Elektrisch verstelbaar | Nee |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 84 cm |
| Hoogte | 72 cm |
| Zitdiepte in cm | 63 |
| Zithoogte in cm | 44 |
| Stof en kleur | Vanu - Taupe |
| SKU | 8691151 |
| Zelfmontage | Nee |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.
Nila Fauteuil Bruin Stof Vanu Taupe





