Quebec roomdivider kikarhout plumb gelakt
Quebec Roomdivider - Showroommodel
Deze speelse open kast uit de serie Quebec is vervaardigd uit Kikarhout en gelakt in de kleur Plumb
70x35x190 cm
Nu van € 799,- voor € 499,-
Specificaties
| Winkel | Zwolle |
|---|---|
| Merk | Henders & Hazel |
| Materiaal | Kikarhout |
| Uitvoering | Roomdivider |
| Woonstijl | Industrieel |
| Breedte | 70 cm |
| Lengte | 35 cm |
| Hoogte | 190 cm |
| SKU | 60731-1 |
Garantie
Dit product wordt aangeboden tegen een extra scherpe SALE-prijs. Daarom gelden de volgende voorwaarden:
-
- Op dit product geldt de wettelijke garantie
-
- Zichtbare gebruikssporen of cosmetische afwijkingen die horen bij een SALE- of showmodel vallen buiten de garantie
-
- Garantie heeft uitsluitend betrekking op constructieve en technische gebreken die niet zichtbaar waren bij aankoop
-
- SALE-producten kunnen niet worden geruild
Eventuele bijzonderheden of zichtbare schade worden altijd vermeld op de productpagina of bij aankoop.



