Rochelle Hoekbank Rechts Stof Vada Saliegroen met Relax
Bekijk op locatie
Specificaties
| Merk | Henders & Hazel |
|---|---|
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Stof |
| Vorm | L-vorm |
| Type Kussen | Vast |
| Opstelling | Hoek rechts |
| Uitvoering | Hoekbank |
| Woonstijl | Japandi |
| Elektrisch verstelbaar | Ja |
| Breedte | 282 cm |
| Lengte | 225 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Zitdiepte in cm | 58 |
| Zithoogte in cm | 45 |
| Stof en kleur | Vada - Sage Green |
| SKU | 8335533 |
| Zelfmontage | Nee |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.
Rochelle Hoekbank Rechts Stof Vada Saliegroen met Relax





