Wandkast Scuro - Dark almond decor
Trendy wandkast Scuro - Showroommodel
* Eenvoudig te onderhouden
* Uitstraling van echt hout met een licht reliëf
* Lades en deuren met softclose systeem
* Zeer kras-, slijt- en stootvast
2 legplanken achter de bovenste deuren
190x093x045 cm
Nu van € 1199,- voor € 799,-
Specificaties
| Winkel | Elburg |
|---|---|
| Merk | Pronto Wonen |
| Materiaal | Houtlook |
| Uitvoering | Opbergkast |
| Woonstijl | Modern |
| Breedte | 93 cm |
| Lengte | 45 cm |
| Hoogte | 190 cm |
| SKU | 10429127-1 |
Garantie
Dit product wordt aangeboden tegen een extra scherpe SALE-prijs. Daarom gelden de volgende voorwaarden:
-
- Op dit product geldt de wettelijke garantie
-
- Zichtbare gebruikssporen of cosmetische afwijkingen die horen bij een SALE- of showmodel vallen buiten de garantie
-
- Garantie heeft uitsluitend betrekking op constructieve en technische gebreken die niet zichtbaar waren bij aankoop
-
- SALE-producten kunnen niet worden geruild
Eventuele bijzonderheden of zichtbare schade worden altijd vermeld op de productpagina of bij aankoop.



