Wandkleed Pastel Flowers 2 met Frame 145x190 cm
Bekijk op locatie
Specificaties
| Merk | Urban Cotton |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Katoen |
| Uitvoering | Wandkleed |
| Breedte | 145 cm |
| Lengte | 0 cm |
| Hoogte | 190 cm |
| SKU | 10474539 |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.
Wandkleed Pastel Flowers 2 met Frame 145x190 cm



