Vloerlamp met witte lampenkap en bruine voet
- Creeert sfeervol en warm licht
- Stijlvol en functioneel accessoire
- Past goed in landelijke interieurs
Deze vloerlamp heeft een hoogte van 140 cm en een beige lampenkap met een diameter van 40 cm. met zijn bruine voet en warme tinten is hij ideaal als sfeerverlichting naast een bank, fauteuil of in een hoek van de kamer, en voegt direct sfeer en karakter toe aan je interieur.
Specificaties
| Merk | Profijt Meubel |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Stof |
| Uitvoering | Vloerlamp |
| Woonstijl | Landelijk |
| Breedte | 40 cm |
| Lengte | 30 cm |
| Hoogte | 170 cm |
| SKU | 10467528 |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.
Arvore Vloerlamp Bruin



