Azulaar Roomdivider
Bekijk op locatie
Specificaties
| Merk | Henders & Hazel |
|---|---|
| Kleur | Naturel |
| Materiaal | Eikenhout |
| Uitvoering | Roomdivider |
| Woonstijl | Scandinavisch |
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 35 cm |
| Hoogte | 114 cm |
| SKU | c_azulaar_roomdivider |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van deĀ CentraleĀ BrancheverenigingĀ WonenĀ (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
Ā
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Ā
Download hierĀ de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.
Azulaar Roomdivider



