Bijzettafel Hedy - grijs
Bijzettafel Hedy is uitgevoerd in de kleur grijs.
76x68x65 cm
Nu van € 99,95 voor € 49,-
Specificaties
| Winkel | Elburg |
|---|---|
| Merk | IN.HOUSE |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Hout |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Bijzettafel |
| Woonstijl | Scandinavisch |
| Breedte | 76 cm |
| Lengte | 68 cm |
| Hoogte | 65 cm |
| SKU | 10338644 |
Garantie
Dit product wordt aangeboden tegen een extra scherpe SALE-prijs. Daarom gelden de volgende voorwaarden:
-
- Op dit product geldt de wettelijke garantie
-
- Zichtbare gebruikssporen of cosmetische afwijkingen die horen bij een SALE- of showmodel vallen buiten de garantie
-
- Garantie heeft uitsluitend betrekking op constructieve en technische gebreken die niet zichtbaar waren bij aankoop
-
- SALE-producten kunnen niet worden geruild
Eventuele bijzonderheden of zichtbare schade worden altijd vermeld op de productpagina of bij aankoop.



