Breitner Keuken Cognac Eiken
Bekijk op locatie
Breitner Cognac Eiken
Keuken Breitner ademt luxe en past daarmee perfect bij de Neo Narrative keukentrend. De fronten hebben een donkere houtstructuur. Op het royale kookeiland ligt een dik keramiek werkblad met verschillende beige en bruine kleurschakeringen. Deze kleuren en materialen maken het een plek waar je het liefst altijd zou willen blijven!
- Keukentrend Neo Narrative
- Keramiek marmerlook werkblad van 10 centimeter dik
- Matte en krasbestendige inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging
- Elke opstelling & afmeting mogelijk
Apparatuur
- Oven met magnetron (45 cm) - Bosch
- Inbouw koelkast (178 cm) - Pelgrim
- Inbouw vaatwasser (60 cm) - Etna
- AEG SaphirMat kookplaat met afzuiging (78cm)
Accessoires
- Lanesto spoelbak Urban 613 vierkant gun metal - Lanesto
Bij ons bent u aan het juiste adres voor het volledig verzorgen van de plaatsing van uw keuken. Van begin tot eind nemen wij u alle zorgen uit handen. Tijdens een persoonlijk adviesgesprek bespreken we graag uw wensen en de mogelijkheden. Zo zorgen we samen voor een keuken die perfect aansluit bij uw behoeften en stijl.
Maak een afspraak en ontdek hoe wij uw Superkeuken werkelijkheid kunnen maken!
Specificaties
| Merk | Superkeukens |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Woonstijl | Modern |
| Keuken opstelling | Keuken met eiland |
| Breedte | 244 cm |
| Lengte | 229 cm |
| Hoogte | 97 cm |
| SKU | Breitner Keuken Cognac Eiken |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.
Breitner Keuken Cognac Eiken



