Colum dressoir
Bekijk op locatie
Colum dressoir - Showroommodel
Colum 4 deurs dressoir van eikenhout met zwart staal.
85x198x45cm
Nu van € 1895,- voor € 995,-
Specificaties
| Winkel | Elburg |
|---|---|
| Merk | Weber Huiscollectie |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Eikenhout |
| Uitvoering | Dressoir |
| Breedte | 198 cm |
| Lengte | 45 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| SKU | 44053-2 |
Garantie
Dit product wordt aangeboden tegen een extra scherpe SALE-prijs. Daarom gelden de volgende voorwaarden:
-
- Op dit product geldt de wettelijke garantie
-
- Zichtbare gebruikssporen of cosmetische afwijkingen die horen bij een SALE- of showmodel vallen buiten de garantie
-
- Garantie heeft uitsluitend betrekking op constructieve en technische gebreken die niet zichtbaar waren bij aankoop
-
- SALE-producten kunnen niet worden geruild
Eventuele bijzonderheden of zichtbare schade worden altijd vermeld op de productpagina of bij aankoop.
Colum dressoir



