Dressoir Aleno - Bisque
Dressoir Aleno heeft een prachtige moderne vormgeving. Door de
strakke belijningen is dit model tijdloos en laat het zich goed
combineren in diverse interieurstijlen. Door het gebruik van duurzaam
Europees eiken in combinatie met de kleur 33.5 bisque krijgt dit woon-
programma zijn natuurlijke authentieke karaker.
* Duurzaam Europees eiken.
* Deuren en laden voorzien van softclose.
HXBXD 071x200x045
Specificaties
| Winkel | Elburg |
|---|---|
| Merk | Pronto Wonen |
| Materiaal | Eikenfineer |
| Woonstijl | Modern |
| Breedte | 200 cm |
| Lengte | 045 cm |
| Hoogte | 071 cm |
| SKU | 10346437-1-1 |
Garantie
Dit product wordt aangeboden tegen een extra scherpe SALE-prijs. Daarom gelden de volgende voorwaarden:
-
- Op dit product geldt de wettelijke garantie
-
- Zichtbare gebruikssporen of cosmetische afwijkingen die horen bij een SALE- of showmodel vallen buiten de garantie
-
- Garantie heeft uitsluitend betrekking op constructieve en technische gebreken die niet zichtbaar waren bij aankoop
-
- SALE-producten kunnen niet worden geruild
Eventuele bijzonderheden of zichtbare schade worden altijd vermeld op de productpagina of bij aankoop.



