Dressoir Aleno
Bekijk op locatie
Dressoir Aleno - showroommodel
Aleno, een prachtig dressoir van massief eikenhout uitgevoerd in de kleur Bisque.
Voorzien van 2 deuren en 3 laden.
200x45x71cm
Van € 1299,- voor maar € 999,-
Specificaties
| Winkel | Barneveld |
|---|---|
| Merk | Pronto Wonen |
| Materiaal | Eikenhout |
| Uitvoering | Dressoir |
| Woonstijl | Modern |
| Breedte | 045 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 071 cm |
| SKU | 10346437-2 |
Garantie
Dit product wordt aangeboden tegen een extra scherpe SALE-prijs. Daarom gelden de volgende voorwaarden:
-
- Op dit product geldt de wettelijke garantie
-
- Zichtbare gebruikssporen of cosmetische afwijkingen die horen bij een SALE- of showmodel vallen buiten de garantie
-
- Garantie heeft uitsluitend betrekking op constructieve en technische gebreken die niet zichtbaar waren bij aankoop
-
- SALE-producten kunnen niet worden geruild
Eventuele bijzonderheden of zichtbare schade worden altijd vermeld op de productpagina of bij aankoop.
Dressoir Aleno



