Eettafel Stretto Black
Bekijk op locatie
Eettafel Stretto Black - Showroommodel
Stretto Black, een prachtige eettafel uitgevoerd in mindi hout.
220x110x78cm
Nu van € 599,- voor € 299,-
Specificaties
| Winkel | Barneveld |
|---|---|
| Merk | Pronto Wonen |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Mindihout |
| Vorm | Rechthoek |
| Uitvoering | Eettafel |
| Woonstijl | Modern |
| Breedte | 100 cm |
| Lengte | 220 cm |
| Hoogte | 078 cm |
| SKU | 10324186-1 |
Garantie
Dit product wordt aangeboden tegen een extra scherpe SALE-prijs. Daarom gelden de volgende voorwaarden:
-
- Op dit product geldt de wettelijke garantie
-
- Zichtbare gebruikssporen of cosmetische afwijkingen die horen bij een SALE- of showmodel vallen buiten de garantie
-
- Garantie heeft uitsluitend betrekking op constructieve en technische gebreken die niet zichtbaar waren bij aankoop
-
- SALE-producten kunnen niet worden geruild
Eventuele bijzonderheden of zichtbare schade worden altijd vermeld op de productpagina of bij aankoop.
Eettafel Stretto Black



