Hoekbank Kelston
Hoekbank Kelston - Showroommodel
*Met HR-schuim in de zitting
*Standaard met verstelbare hoofdsteunen
*Uitgevoerd in stof (polyester) python 67-antraciet
*Met zwart metalen poten hoogte 12 cm
*Met verstelbare arm
De comfortabele hoekbank Kelston is lekker groot en heeft vaste zit- en
rugkussens. Uitgevoerd in de polyester stof Python in de kleur antraciet
past deze hoekbank in veel verschillende interieurs en combineert eenvou-
dig bij verschillende woonstijlen: modern, traditioneel of industrieel.
De bank is voorzien van HR-schuim, dit zorgt voor een comfortabele zit.
Standaard is deze bank voorzien van verstelbare hoofdsteunen voor nog
meer comfort. De uitvoering zoals getoond heeft bovendien een verstel-
bare zitdiepte, zodat je de zitting helemaal naar jouw wens kunt instel-
len. Daarnaast heeft deze versie ook een verstelbare klaparm. Je kan
deze in de gewenste stand zetten zodat je nog meer ondersteuning hebt.
| (hxbxd) 082x279x213 cm |
zithoogte 44 cm
zitdiepte 59 cm uittrekbaar tot 76 cm
Van €1845,- voor €1249,-
Specificaties
| Winkel | Amersfoort |
|---|---|
| Merk | Profijt Meubel |
| Zitcomfort | Koudschuim zitting |
| Opstelling | Hoek rechts |
| Uitvoering | Hoekbank |
| Woonstijl | Industrieel |
| Armleuning | Ja |
| Breedte | 279 cm |
| Lengte | 213 cm |
| Hoogte | 82 cm |
| Zitdiepte in cm | 59 |
| Zithoogte in cm | 44 |
| Stof en kleur | Python - Antraciet |
| SKU | 10373513-1 |
Garantie
Dit product wordt aangeboden tegen een extra scherpe SALE-prijs. Daarom gelden de volgende voorwaarden:
-
- Op dit product geldt de wettelijke garantie
-
- Zichtbare gebruikssporen of cosmetische afwijkingen die horen bij een SALE- of showmodel vallen buiten de garantie
-
- Garantie heeft uitsluitend betrekking op constructieve en technische gebreken die niet zichtbaar waren bij aankoop
-
- SALE-producten kunnen niet worden geruild
Eventuele bijzonderheden of zichtbare schade worden altijd vermeld op de productpagina of bij aankoop.



