Hoekbank Loretio
Hoekbank Loretio - Showroommodel
Prachtig hoekbank Loretio uitgevoerd in stof boogie met koudschuim zitting.
228x214x87 cm
zithoogte 49 cm
zitdiepte 55 cm
Van € 1238,- voor nu maar € 899,-
Specificaties
| Winkel | Amersfoort |
|---|---|
| Merk | Profijt Meubel |
| Materiaal | Stof |
| Uitvoering | Hoekbank |
| Woonstijl | Modern |
| Breedte | 288 cm |
| Lengte | 214 cm |
| Hoogte | 087 cm |
| SKU | 6094059 |
Garantie
Dit product wordt aangeboden tegen een extra scherpe SALE-prijs. Daarom gelden de volgende voorwaarden:
-
- Op dit product geldt de wettelijke garantie
-
- Zichtbare gebruikssporen of cosmetische afwijkingen die horen bij een SALE- of showmodel vallen buiten de garantie
-
- Garantie heeft uitsluitend betrekking op constructieve en technische gebreken die niet zichtbaar waren bij aankoop
-
- SALE-producten kunnen niet worden geruild
Eventuele bijzonderheden of zichtbare schade worden altijd vermeld op de productpagina of bij aankoop.



