TV-meubel Metvint
Bekijk op locatie
TV-Meubel Metvint Mangohout - Showroommodel
Tv- meubel Metvint heeft een industriële look door de combinatie van mangohout en metaal.
Voorzien van 1 deur, 1 lade en 1 open vak.
60x113x43 cm
Nu van € 499,- voor maar € 299,-
Specificaties
| Winkel | Barneveld |
|---|---|
| Merk | Pronto Wonen |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Mangohout |
| Uitvoering | TV-dressoir |
| Woonstijl | Industrieel |
| Breedte | 113 cm |
| Lengte | 43 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| SKU | 10324161-2 |
Garantie
Dit product wordt aangeboden tegen een extra scherpe SALE-prijs. Daarom gelden de volgende voorwaarden:
-
- Op dit product geldt de wettelijke garantie
-
- Zichtbare gebruikssporen of cosmetische afwijkingen die horen bij een SALE- of showmodel vallen buiten de garantie
-
- Garantie heeft uitsluitend betrekking op constructieve en technische gebreken die niet zichtbaar waren bij aankoop
-
- SALE-producten kunnen niet worden geruild
Eventuele bijzonderheden of zichtbare schade worden altijd vermeld op de productpagina of bij aankoop.
TV-meubel Metvint



