De Jonne sidetable van Coco Maison combineert Scandinavische eenvoud met zachte, organische vormen voor een rustige en natuurlijke uitstraling in je interieur. De warme olijfgroene tint en het verfijnde ontwerp geven de tafel een tijdloos karakter, terwijl de drie royale poten zorgen voor een speels, sculpturaal accent én een stevige basis. Met zijn afmeting van 120x35 cm en een hoogte van 78 cm biedt de sidetable volop ruimte voor accessoires, verlichting of decoratie, perfect voor de hal, woonkamer of achter de bank.
Specificaties
| Merk | COCOmaison |
|---|---|
| Kleur | Groen |
| Vorm | Organisch |
| Uitvoering | Sidetable |
| Woonstijl | Scandinavisch |
| Breedte | 35 cm |
| Lengte | 120 cm |
| Hoogte | 78 cm |
| SKU | c_jonne_wandtafel |
| Zelfmontage | Nee |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.
Jonne Wandtafel
Andere suggesties

Plan gratis interieuradvies
Interieuradvies inplannen

Kom naar onze showroom
Contact- en adresgegevens

