Lanny Armstoel leder Moss (set van 4)
Bekijk op locatie
Lanny armstoel showmodel
Lanny armstoel is een heerlijke comfortabele eetstoel van IN.HOUSE.
Lanny is uitgevoerd in Leder Granada in de kleur Moss en is voorzien van handige skatewielen.
Lanny armstoel is verkrijgbaar in een set van 4 stoelen.
54x90x60cm
Nu van € 2276,- voor € 1580,-
Specificaties
| Winkel | Elburg |
|---|---|
| Merk | IN.HOUSE |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Leder |
| Uitvoering | Armstoel |
| Woonstijl | Modern |
| Armleuning | Ja |
| Wielen | Ja |
| Breedte | 54 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Hoogte | 91 cm |
| SKU | 10343605-1 |
Garantie
Dit product wordt aangeboden tegen een extra scherpe SALE-prijs. Daarom gelden de volgende voorwaarden:
-
- Op dit product geldt de wettelijke garantie
-
- Zichtbare gebruikssporen of cosmetische afwijkingen die horen bij een SALE- of showmodel vallen buiten de garantie
-
- Garantie heeft uitsluitend betrekking op constructieve en technische gebreken die niet zichtbaar waren bij aankoop
-
- SALE-producten kunnen niet worden geruild
Eventuele bijzonderheden of zichtbare schade worden altijd vermeld op de productpagina of bij aankoop.
Lanny Armstoel leder Moss (set van 4)



