Specificaties
| Merk | IN.HOUSE |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Metaal |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Bijzettafel |
| Woonstijl | Klassiek |
| Breedte | 37 cm |
| Lengte | 37 cm |
| Hoogte | 64 cm |
| SKU | c_loboc_bijzettafel |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.



