Locarnio Salontafel
Bekijk op locatie
Salontafelset Locarnio in lichtbruin
- Uitgevoerd in lamulux in een lichtbruine kleur
- Kras-, slijt- en stootvast en eenvoudig te onderhouden
- Uitstraling van massief hout met zwart metalen frame
- Set van 2 bijzettafels
- Eenvoudig te monteren
Deze moderne salontafelset is uitgevoerd in lamulux in de kleur fresh oak, wat een lichtbruine kleur is. Lamulux ziet eruit als echt hout en heeft een licht relief waardoor het ook voelt als echt hout.
Het zwart metalen frame zorgt voor een stoere uitstraling. De tafels zijn makkelijk te verplaatsen en kunnen overal neergezet worden. Daarnaast is de set in meerdere kleuren verkrijgbaar. Het frame dient nog gemonteerd te worden, maar dit is zo gebeurd met de bijgesloten montagehandleiding.
OnderhoudsadviesVoor het dagelijks onderhoud kun je het meubel eenvoudig afnemen met een licht vochtige doek, nadien wel droogwrijven. Voor het intensief reinigen adviseren we Multi cleaner.
Specificaties
| Merk | Pronto Wonen |
|---|---|
| Kleur | Naturel |
| Materiaal | Houtlook |
| Vorm | Organisch |
| Uitvoering | Salontafel |
| Woonstijl | Modern |
| Breedte | 52 cm |
| Lengte | 80 cm |
| Hoogte | 45 cm |
| SKU | c_locarnio_salontafel |
| Zelfmontage | Ja |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.
Locarnio Salontafel



