Met een organisch bovenblad in onderhoudsvriendelijk HPL. Het blad, met zijn grijze marmerstructuur heeft een afgeschuinde bladrand. Deze uitvoering van 90x69 cm, heeft een bronskleurig draadframe, wat door zijn sierlijke ranke buis, mooi past onder de organische bladvorm.
- Verkrijgbaar in 3 verschillende maten
- Keuze uit verschillende HPL bladkleuren en structuren
- Diverse framekleuren mogelijk
Stel je Marby salontafel zelf samen. Zo kun je naast dit formaat van 90x69xH31 cm ook nog kiezen uit de formaten: 54x48xH41 cm en 75x54xH36 cm. Daarnaast is er keuze uit vele HPL bladkleuren en structuren. Het Anodic bronskleurige metalen frame is zonder meerprijs, maar wil je liever een frame in de kleur Champagne, zwart, of een bepaalde RAL kleur, dan kan dat tegen meerprijs. Vraag de verkoopadviseur in de winkel naar alle mogelijkheden.
Specificaties
| Merk | IN.HOUSE |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Marmerlook |
| Vorm | Organisch |
| Uitvoering | Salontafel |
| Woonstijl | Modern |
| Breedte | 48 cm |
| Lengte | 54 cm |
| Hoogte | 41 cm |
| SKU | c_marby_salontafel |
| Zelfmontage | Nee |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.
Marby Salontafel



