Deens ovale eettafel Mascaro 220x120
- Geschikt voor 6 tot 8 personen
- Zeer kras-, slijt- en stootvast blad
- Uitstraling van echt hout
- Spinpoot zelf te monteren
- In diverse maten en kleuren verkrijgbaar
Het tafelblad van eettafel Mascaro is afgewerkt in melamine in de kleur bruin. Melamine is een harde, sterke toplaag die zeer onderhoudsvriendelijk, krasbestendig, slijt- en stootvast is. Door de houttekening en structuur die op het blad is aangebracht, heeft de tafel de uitstraling van echt hout. De zwart metalen spinpoot geeft deze tafel een stoere uitstraling.
De afmeting van deze deens ovale eettafel is 220x120 cm. De hoogte tot de onderkant van het blad is 73,2 cm. Houd dit goed in de gaten als je stoelen met armleuning wilt plaatsen aan deze tafel.
De spinpoot is met behulp van de bijgesloten handleiding eenvoudig zelf te monteren.
Eettafel Mascaro is online verkrijgbaar in verschillende uitvoeringen, afmetingen en kleuren. Zo kun je naast deens ovaal ook kiezen uit rond, rechthoekig of ovaal. In de winkel heb je nog meer keuze uit verschillende kleuren en afmetingen. Kom naar één van onze winkels om alle mogelijkheden te ontdekken.
OnderhoudsadviesHet onderhoud van deze eettafel is zeer eenvoudig: neem het blad regelmatig af met een licht vochtige doek en droog na met een schone droge doek. Het reinigingsadvies voor deze eettafel is de MultiCleaner.
Specificaties
| Merk | Pronto Wonen |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Houtlook |
| Vorm | Deens ovaal |
| Uitvoering | Eettafel |
| Woonstijl | Industrieel |
| Breedte | 92 cm |
| Lengte | 160 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| SKU | c_mascaro_eettafel |
| Zelfmontage | Ja |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.
Mascaro Eettafel



