Handige opbergkast
- Kras-, slijt- en stootvast
- Uitgevoerd in de kleurencombinatie sand en metal
- Uitstraling van echt hout
- Zelf te monteren
- Onderdeel van een meubelserie
Deze opbergkast Mazedo is afgewerkt met melamine. Melamine is krasbestendig, slijt- en stootvast, waardoor het zeer gebruiksvriendelijk en eenvoudig te onderhouden is. De combinatie van de warme sand kleur en de metaalkleurige accenten zorgen er voor dat de opbergkast in vele interieurs te combineren is.
De opbergkast heeft 3 deuren, 1 lade en 5 open vakken. Achter elke deur vind je 1 legplank. De opbergkast is hierdoor ideaal om spullen in op te bergen, maar ook om leuke accessoires een mooi plekje in je interieur te geven. De opbergkast wordt ongemonteerd geleverd, door zelf te monteren bespaar je slim op de aanschaf voor je nieuwe meubel!
Onderhoudsadvies
Het onderhoud van de opbergkast is heel eenvoudig. Voor het gewone onderhoud volstaat afnemen met een licht vochtige doek, daarna direct het meubel nadrogen met een schone en droge doek. Bij onvoldoende resultaat of hardnekkige vlekken kun je voor deze meubelserie de MultiCleaner gebruiken.
Specificaties
| Merk | Profijt Meubel |
|---|---|
| Kleur | Naturel |
| Materiaal | Houtlook |
| Uitvoering | Opbergkast |
| Woonstijl | Modern |
| Breedte | 70 cm |
| Lengte | 45 cm |
| Hoogte | 170 cm |
| SKU | c_mazedo_opbergkast |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.





