Nu van €5496,- voor €2795,-.
Specificaties
| Winkel | Elburg |
|---|---|
| Merk | Weber Slapen |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal |
| Uitvoering | Ledikant |
| Woonstijl | Modern |
| Elektrisch verstelbaar | Nee |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 200 cm |
| SKU | Multi Motion ledikant 180x200 cm |
Garantie
Dit product wordt aangeboden tegen een extra scherpe SALE-prijs. Daarom gelden de volgende voorwaarden:
-
- Op dit product geldt de wettelijke garantie
-
- Zichtbare gebruikssporen of cosmetische afwijkingen die horen bij een SALE- of showmodel vallen buiten de garantie
-
- Garantie heeft uitsluitend betrekking op constructieve en technische gebreken die niet zichtbaar waren bij aankoop
-
- SALE-producten kunnen niet worden geruild
Eventuele bijzonderheden of zichtbare schade worden altijd vermeld op de productpagina of bij aankoop.
Multi Motion ledikant 180x200 cm



