Salontafel Dahlia - massief eiken
Salontafel Dahlia - showroommodel
Uitgevoerd in massief geolied eiken in licht grijs en zwart metalen frame.
(hxbxl) 40x60x60 cm
Nu van €299,- voor €199,-
Specificaties
| Winkel | Elburg |
|---|---|
| Merk | IN.HOUSE |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | Salontafel |
| Breedte | 60 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Hoogte | 40 cm |
| SKU | 10140619-1 |
Garantie
Dit product wordt aangeboden tegen een extra scherpe SALE-prijs. Daarom gelden de volgende voorwaarden:
-
- Op dit product geldt de wettelijke garantie
-
- Zichtbare gebruikssporen of cosmetische afwijkingen die horen bij een SALE- of showmodel vallen buiten de garantie
-
- Garantie heeft uitsluitend betrekking op constructieve en technische gebreken die niet zichtbaar waren bij aankoop
-
- SALE-producten kunnen niet worden geruild
Eventuele bijzonderheden of zichtbare schade worden altijd vermeld op de productpagina of bij aankoop.



