Salontafel Jade combineert Scandinavische verfijning met moderne materialen. Het is vervaardigd uit Magnesium Oxide in het wit. Deze tafel is ook verkrijgbaar als bijzettafel, voor een harmonieuze combinatie in de woonkamer.
Specificaties
| Merk | Eleonora |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Steenlook |
| Vorm | Rond |
| Uitvoering | Salontafel |
| Woonstijl | Scandinavisch |
| Breedte | 80 cm |
| Lengte | 80 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| SKU | 7027571 |
| Zelfmontage | Ja |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.
Salontafel Jade
Andere suggesties

Plan gratis interieuradvies
Interieuradvies inplannen

Kom naar onze showroom
Contact- en adresgegevens

