Wat beter om een kale muur op te fleuren dan dit prachtige Seventies Blue schilderij! De voortreffelijke print op canvas heeft 3D-elementen en een licht zilverkleurig frame rondom. Tip: laat die blauwe kleur subtiel terugkomen in je interieur om een prachtig geheel te creëren. Seventies Blue heeft ook een variant: Seventies Orange!
Specificaties
| Merk | COCOmaison |
|---|---|
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Houtlook |
| Uitvoering | Schilderij |
| Breedte | 50 cm |
| Lengte | 0 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| SKU | 185126 |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.
Seventies Blue Schilderij
Andere suggesties

Plan gratis interieuradvies
Interieuradvies inplannen

Kom naar onze showroom
Contact- en adresgegevens

