De Vena schaal van By-Boo is een stijlvolle schaal van resin met een elegante marmerlook. Door de natuurlijke uitstraling en het unieke kleurverloop heeft iedere schaal een eigen karakter. De kleur van elk product is uniek en kan lichtelijk afwijken, wat zorgt voor een authentieke en bijzondere look. Met een afmeting van 39 x 35 x 6 cm is de Vena schaal mooi als decoratief item op een eettafel, salontafel of dressoir. De schaal is water resistent en foodsafe, waardoor hij ook geschikt is voor het presenteren van etenswaren. De Vena schaal is niet vaatwasserbestendig en is bestelbaar per 2 stuks.
Specificaties
| Merk | By-Boo |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Marmerlook |
| Uitvoering | Schaal |
| Breedte | 39 cm |
| Lengte | 35 cm |
| Hoogte | 6 cm |
| SKU | 8690343 |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.
Vena Schaal 39cm
Andere suggesties

Plan gratis interieuradvies
Interieuradvies inplannen

Kom naar onze showroom
Contact- en adresgegevens

