Wandkleed Polished met Frame 110 x 145 cm
Bekijk op locatie
Wanddecoratie met frame Polished bruin< p>
Specificaties
| Merk | IN.HOUSE |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Stof |
| Uitvoering | Wandkleed |
| Breedte | 110 cm |
| Lengte | 0 cm |
| Hoogte | 145 cm |
| SKU | 10474546 |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.
Wandkleed Polished met Frame 110 x 145 cm



