Donkergrijze 4 zitsbank Alpa met HR-zitting
- Met HR-schuim in de zitting
- Voorzien van een 22 cm brede armleuning
- Uitgevoerd in stof python 67-antraciet
- Met zwarte houten poten 12 cm
4 zitsbank Alpa met zijn strakke belijning en vaste zit- en rugkussens heeft een moderne uitstraling. De brede armleuningen en de zwarte houten poten geven de bank een stoere look. In de zitting is gebruik gemaakt van HR-schuim. HR-schuim heeft van nature een enigszins onregelmatige, open celstructuur waardoor het materiaal zeer goed ademt. Het materiaal is zeer veerkrachtig, en biedt een hoog zitcomfort.
In de winkel verkrijgbaar in vele verschillende opstellingen, stoffen, leder en kleuren om je eigen zithoek/bankstel samen te stellen. Ook verkrijgbaar met een smalle arm (17 cm) en/of metalen poten. Tevens zijn er diverse afmetingen sierkussens beschikbaar in dezelfde of bijpassende stof of kleur.
Onderhoud:
Wij adviseren Textile & Leather protector voor het onderhoud van de stof. Het beschermt tegen ongelukjes op basis van water, vet of olie, waarna vloeistoffen met een goed absorberende tissue weg gedept kunnen worden.
Specificaties
| Merk | Pronto Wonen |
|---|---|
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Microvezel |
| Type Kussen | Vast |
| Zitcomfort | Koudschuim zitting |
| Uitvoering | 4-zitsbank |
| Woonstijl | Modern |
| Breedte | 269 cm |
| Lengte | 91 cm |
| Hoogte | 84 cm |
| Zitdiepte in cm | 56 |
| Zithoogte in cm | 46 |
| Stof en kleur | Python - Antraciet |
| SKU | c_alpa |
| Zelfmontage | Ja |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.
Alpa





