Comiso, zacht en comfortabel!
Elementenbank Comiso is uitgevoerd in een heerlijke zachte microvezelstof en heeft een nonchalante look. Comiso is ideaal voor als je je zithoek graag eens een make-over geeft. Door de verschillende elementen Creeer jij zelf de perfecte opstelling.
- Uitgevoerd in stof Cyclamen 14-sand
- Voorzien van zwarte houten poten
- Inclusief 3 bijpassende sierkussens
- Standaard doorgestoffeerde zijkanten
Bank Comiso is voorzien van zwarte houten poten en wordt standaard geleverd met gestoffeerde zijkanten, zodat alle elementen tevens vrijstaand te plaatsen zijn. Zowel de zit- als rugkussens zijn uitneembaar. De zitkussens zijn uitgevoerd in hoogwaardig HR-schuim in combinatie met nosagvering, wat zorgt voor een uitstekend zitcomfort.
Ben je weg van deze elementenbank, maar heb je hem liever in een andere opstelling, kleur of stofsoort? Wij bieden je vele stofsoorten aan zodat je altijd een Comiso bank kunt creeren die perfect in jouw interieur past.
Specificaties
| Merk | IN.HOUSE |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Microvezel |
| Vorm | U-vorm |
| Type Kussen | Los |
| Zitcomfort | Koudschuim zitting |
| Opstelling | Hoek links |
| Uitvoering | Hoekbank |
| Woonstijl | Modern |
| Elektrisch verstelbaar | Nee |
| Breedte | 333 cm |
| Lengte | 221 cm |
| Hoogte | 90 cm |
| Zitdiepte in cm | 54 |
| Zithoogte in cm | 44 |
| Stof en kleur | Cyclamen - Sand |
| SKU | c_comiso_hoekbank |
| Zelfmontage | Nee |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.
Comiso Hoekbank





