Dock 5 Relaxfauteuil
Bekijk op locatie
Specificaties
| Merk | IN.HOUSE |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Stof |
| Zitcomfort | Koudschuim zitting |
| Uitvoering | Relaxfauteuil |
| Woonstijl | Modern |
| Elektrisch verstelbaar | Nee |
| Breedte | 74 cm |
| Lengte | 79 cm |
| Hoogte | 109 cm |
| Zitdiepte in cm | 51 |
| Zithoogte in cm | 46 |
| Stof en kleur | Bjorn - Grey |
| SKU | c_dock_5_relaxfauteuil |
| Zelfmontage | Nee |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.
Dock 5 Relaxfauteuil





