Dutchz 4000 Eettafel
Bekijk op locatie
Eetkamertafel Dutchz 4000 280x120 cm met ovaal blad
De Dutchz 4000 is door zijn ovale blad een echte eyecatcher in uw interieur.
- Licht rustiek eiken blad
- Ovaal blad
- Verschillende pootmogelijkheden
Dit tafelblad is gemaakt van licht rustiek eiken en heeft een dikte van 3,1 cm. Door de wat rustieke uitvoering, is het zichtbaar dat hout een natuurproduct is. Iedere tafel is uniek. De bladrand van deze eettafel is 45 graden verjongd. De tafel heeft een houten kolompoot, wat het een ware blikvanger maakt. De eettafel heeft een hoogte van 77 cm, breedte 120 cm en een lengte van 280 cm.
Deze eettafel is te verkrijgen in diverse afmetingen en met verschillende pootmogelijkheden. Zo is er altijd een passende optie voor uw interieur.
Om optimaal te genieten van de Dutchz 4000, is het raadzaam deze goed te onderhouden. Het dagelijks onderhoud is eenvoudig, afnemen met een schone en zachte lichtvochtige (katoenen) doek en daarna droogwrijven. Vervuiling kunt u reinigen met Woodclean en u kunt de lak beschermen met de onderhoudsset Clean & Care voor matte lak.
Specificaties
| Merk | House of Dutchz |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Eikenhout |
| Vorm | Ovaal |
| Uitvoering | Eettafel |
| Woonstijl | Modern |
| Breedte | 160 cm |
| Lengte | 160 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| SKU | c_dutchz_4000_eettafel |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.
Dutchz 4000 Eettafel



