- Luxe uitstraling
- Polyester structuurstof
- Comfortabele zitafmetingen
- Robuust ontwerp
De Foon fauteuil in de kleur zand van het Nederlandse interieurmerk WOOOD brengt een mooie rust in jouw interieur. De luxe uitstraling en het robuuste ontwerp maken deze stoel een opvallend item in jouw woonkamer. De zandkleurige stof past bij meerdere woonstijlen en combineert mooi met andere meubels in je huis. Of je nu een boek leest, televisie kijkt of gezellig bijpraat met vrienden en familie, deze fauteuil biedt jou de plek waar je graag naar terugkeert.
Materiaal
De Hush stof is gemaakt van 100% polyester en heeft een sfeervolle structuur die de fauteuil extra karakter geeft. Met een Martindale waarde van 20.000 kan de stof met goed onderhoud jarenlang zijn mooie kwaliteit behouden. De structuurstof voelt prettig aan en draagt bij aan het comfortabele zitgevoel. Het product is FSC gecertificeerd.
Afmetingen
- Hoogte: 78 cm
- Breedte: 82 cm
- Diepte: 73 cm
- Zithoogte: 44 cm
- Zitbreedte: 68 cm
- Zitdiepte: 64 cm
- Hoogte rugleuning: 37 cm
- Draaggewicht: 130 kg
Onderhoud
Stofzuig de stof regelmatig met een zachte borstel om stof en vuil te verwijderen. Bij vlekken direct deppen met een schone, droge doek. Gebruik geen wrijvende bewegingen. Gebruik bij hardnekkige vlekken een mild schoonmaakmiddel. Vermijd langdurige blootstelling aan direct zonlicht om de beste kwaliteit van de stof te behouden.
Montage en levering
Deze fauteuil wordt gemonteerd geleverd en is direct klaar voor gebruik. Het artikel wordt geleverd in 1 pakket.
Specificaties
| Merk | WOOOD |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Stof |
| Zitcomfort | Koudschuim zitting |
| Uitvoering | Vaste Fauteuil |
| Woonstijl | Japandi |
| Elektrisch verstelbaar | Nee |
| Breedte | 82 cm |
| Lengte | 73 cm |
| Hoogte | 78 cm |
| Zitdiepte in cm | 64 |
| Zithoogte in cm | 44 |
| Stof en kleur | Hush - Zand |
| SKU | c_foon_fauteuil |
| Zelfmontage | Nee |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.
Foon Fauteuil





