Draaifauteuil Fortenza ecru
- 360 graden draaibaar
- in 2 kleuren verkrijgbaar
- 4-teens zwart metalen poot
Royale blikvan er
Fortenza is een compacte draaifauteuil met een ronde, vriendelijke vorm. De Boucle stof in ecru voelt zacht aan en geeft een knusse uitstraling. Het decoratieve stiksel zorgt voor een subtiele touch en maakt het ontwerp net even verfijnder. Door de ingetogen look past hij makkelijk in verschillende interieurs, zonder te veel op de voorgrond te treden.
Comfort in eenvoud
De kuipvormige zitting voelt compact, maar comfortabel. De afgeronde vorm sluit prettig aan en geeft je rug goede steun. Dankzij de zachte vulling en de 360 graden draaifunctie is Fortenza perfect voor een relaxed zitmoment. Geschikt voor dagelijks gebruik tot 110 kg.
Ook verkrijgbaar in
Fortenza is er ook in een velvet uitvoering in de kleur lichtgrijs met een beige ondertoon. Deze variant heeft een zachte, glanzende uitstraling en is zowel online als in onze winkels verkrijgbaar.
Specificaties
| Merk | Pronto Wonen |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Bouclé |
| Zitcomfort | Polyether zitting |
| Uitvoering | Draaifauteuil |
| Woonstijl | Japandi |
| Elektrisch verstelbaar | Nee |
| Breedte | 70 cm |
| Lengte | 81 cm |
| Hoogte | 89 cm |
| Zitdiepte in cm | 54 |
| Zithoogte in cm | 47 |
| Stof en kleur | Touch - Pearl |
| SKU | c_fortenza_fauteuil |
| Zelfmontage | Ja |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.
Fortenza Fauteuil





