Specificaties
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Materiaal | Stof |
| Type Kussen | Los |
| Opstelling | Hoek rechts |
| Uitvoering | Hoekbank |
| Woonstijl | Landelijk |
| Breedte | 175 cm |
| Lengte | 284 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Stof en kleur | Gobi - Lichtgroen |
| EAN-code | 8714713189021 |
| SKU | c_freek_bank |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.








