Eetkamerstoel Gomba in ecru boucle stof met frame in taupegrijze kleur
- Uitgevoerd in ecru boucle stof
- Sierstiksels op rug en zitting
- Taupegrijs metalen frame
- In diverse kleuren verkrijgbaar
- Te belasten tot 110 kg
Eetkamerstoel Gomba combineert een tijdloze uitstraling met een luchtig design. Dankzij de open rug krijgt de stoel een speelse uitstraling en oogt de eethoek minder massief. Uitgevoerd in een ecru boucle stof straalt het ontwerp warmte en comfort uit. De geweven structuur met fijne lussen geeft de stof een subtiel karakter, terwijl deze verrassend zacht en warm aanvoelt. De sierstiksels op zowel de rugleuning als de zitting accentueren de licht rond lopende vormen, terwijl het taupegrijze metalen frame zorgt voor een stijlvolle en perfecte match met de stof.
Praktische tips voor thuis
De rugleuning, verbonden met de zitting via het metalen frame, helt iets naar achteren voor een prettige zitpositie. Het frame wordt ongemonteerd geleverd, maar met de bijgesloten handleiding zet je dit eenvoudig zelf in elkaar.
Ook verkrijgbaar in
Met de eetstoel Gomba kun je eindeloos varieren kies uit diverse kleuren en stoffen en combineer ze voor een verrassende look.
Onderhoudsadvies
Voor het onderhoud van deze eetkamerstoel adviseren we de Textile & Leather Protector. Dit beschermt tegen vlekken op basis van water, vet of olie. Na behandeling met de spray kunnen vloeistoffen met een goed absorberende tissue opgedept worden. Gebruik de viltglijder holle poot 13 mm om je vloer te beschermen tegen krassen.
Specificaties
| Merk | Pronto Wonen |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Bouclé |
| Uitvoering | Eetstoel |
| Woonstijl | Japandi |
| Draaibaar | Nee |
| Handgreep | Nee |
| Wielen | Nee |
| Breedte | 53 cm |
| Lengte | 61 cm |
| Hoogte | 84 cm |
| Zitdiepte in cm | 47 |
| Zithoogte in cm | 54 |
| Stof en kleur | Touch - Pearl |
| SKU | c_gomba_eetstoel |
| Zelfmontage | Ja |
Garantie
Weber Woonwereld is lid van de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW) en dat biedt vele voordelen, maar vooral meer zekerheid. Als CBW-erkende woonwinkel hanteren wij een erkenningsregeling met drie garanties:
- 2 jaar garantie op je aankoop
- Een nette aanbetalingsregeling
- Onpartijdige klachtafhandeling
Download hier de algemene voorwaarden van het CBW voor meer informatie.
Gomba Eetstoel





